Koszulki Sublimacyjne

subli_internet_sizeczym właściwie  jest Sublimacja?

– to nowoczesna technologia druku, która pozwala na wykonywanie nadruków w bardzo wysokiej rozdzielczości (my praktykujemy wykonanie projektu w 300dpi). Technologia ta daje rewelacyjne efekty w zakresie jakości nadruku zdjęć oraz wysokiej rozdzielczości grafiki. Sublimację wykonuje się na zasadzie termotransferu. Na specjalnej prasie projekt wydrukowany wcześniej na ploterze przy użyciu odpowiednich tuszy zostaje dalej przegrzany w materiał, odbywa się to przy temperaturze około 190-200°C. Następnie poszczególne elementy zszywane są na szwalni. W efekcie powstaje produkt, przygotowany na specjalne życzenie klienta. Często posiadający unikatowy, oryginalny design.

Koszulki sublimacyjne to produkt wysokiej klasy jakości. Nadruki nie spierają się i są niewyczuwalne jak w przypadku standardowych technologi (flex, flock, subli flock, plastiozl itp.). Do produkcji piłkarsich kompletów sublimacyjnych używamy materiału JS-009 (230g/m²) typu CimaColl. Jest to materiał który zapewnia swobodną wymianę powietrza, nie elektryzuje się i nie zaciąga. Istnieje jednak możliwość doboru innego materiału z którego wykonany konkretne zamówienie. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzai materiałów sublimacyjnych o różnym splocie, gramaturze jak i przeznaczeniu (dyscyplinie).

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji lub przygotowania projektu dla Twojego klubu przez naszych grafików. Nie ograniczmy się tylko do piłki nożnej. Istnieje możliwość wykonania kompletów dla takich dyscyplin jak: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej i wielu innych. Wykonujemy także koszulki okolicznościowe…

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:
Skontaktuj się z nami w celu w celu wyceny Twojego zamówienia.

2a2b

3b3a

4b4a

1b1a

5a5b

2r-300x260rr-300x260

p2
P1

p3
p4

o1
o2