Oferta klubowa

1. RABATY

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma przygotowała specjalne rabaty i zniżki dla klubów, szkół i innych instytucji zaopatrujących się w sprzęt sportowy. Przy większych zamówieniach udzielamy rabatów do 25% od cen katalogowych.

2. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Domeną Rhinos Sports jest indywidualne podejście do każdego klienta – dlatego zawsze zapytaj nas o wycenę Twojego zamówienia. Rabaty udzielane przez naszą firmą dotyczą nie tylko sprzętu sportowego, ale również nadruków. Nasza współpraca z klubami opiera się zarówno na umowach o stałą współpracę jak i bez zobowiązujących umów.

3. SZYBKI CZAS REALIZACJI

Kolejnym atutem naszej firmy jest szybki czas realizacji zamówienia. Rhinos Sports dba o to, aby sprzęt sportowy był jak najszybciej u klienta. W przypadku zamówień bez nadruków, czas realizacji wynosi – 2-3 dni roboczych, w przypadku zamówień z nadrukami – 2-7 dni roboczych (w zależności od natężenia pracy).

4. KONKURENCYJNA CENA I SZEROKI WYBÓR

Szybki rozwój firmy oraz stały monitoring rynku sprawił, że nasza oferta z roku na rok stale się powiększa. To również przyczynia się do obniżenia cen produktów marki Rhinos. Dzisiaj firma Rhinos Sports, jest dla wielu klubów i szkółek piłkarskich wyborem numer 1, jeśli chodzi o sprzęt sportowy.

5. WYSOKA JAKOŚĆ NADRUKÓW

Wraz z powstaniem firmy, powstała również nasza pracownia poligraficzna, gdzie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów nakładamy nadruki na odzieży sportowej nie tylko naszej firmy! Z usług naszej pracowni poligraficznej korzystają również kluby występujące w Ekstraklasie, dla których wykonujemy nadruki na kompletach meczowych, dresach, torbach itp. dowiedź się więcej