Firma

logo

napisPasja do sportu sprawiła, że w lipcu 1999 roku powstała w Hamburgu Firma Rhinos Sports. Zamiłowanie do piłki nożnej, jako królowej gier zespołowych, doprowadziło do efektywnego rozwoju firmy zaopatrującej kluby i szkółki piłkarskie w profesjonalny sprzęt sportowy. Dynamiczny rozwój firmy na rynku niemieckim pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia doprowadził do nawiązania relacji biznesowych z Mirosławem Rzepą – byłym piłkarzem, występującym na pozycji obrońcy, reprezentantem Polski oraz takich klubów jak: Zawisza Bydgoszcz, Amica Wronki, Sokół Pniewy, Stomil Olsztyn czy Columbus Crew (MLS), dziś prezesem firmy Rhinos Sports Polska.

Pierwsze kroki na rynku polskim Rhinos postawił już w lipcu w 2001 roku. Szybkie tempo rozwoju firmy, gwarantującej zawsze wysoką jakość oferowanych produktów zaowocowało sporym zainteresowaniem ze strony klientów, przez co rozpoznawalność marki Rhinos na rynku piłkarskim z roku na rok stawała się coraz większa.

sklepRhinos Sports Bydgoszcz to główny dystrybutor sprzętu piłkarskiego na terenie Polski. Firma zarządzana jest w sposób profesjonalny przez zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zaczynając od małego biura – dystrybutora w roku 2001, dziś Rhinos Sports Polska to dynamicznie rozwijająca się firma, która w swoich strukturach zatrudnia specjalistów z zakresu marketingu, grafiki komputerowej, designerów odzieży czy przedstawicieli handlowych, nie rzadko z piłkarskim doświadczeniem. Ponad dziesięcioletnia obecność na rynku polskim i niemieckim oraz zamiłowanie do sportu pozwoliło na przygotowanie oferty handlowej składającej się wyłącznie z najlepszej jakości sprzętu sportowego.

 

Oferta Rhinos Sports obejmuje: piłki nożne, ochraniacze, rękawice bramkarskie, stroje bramkarskie, dresy (treningowe i wyjściowe), torby, komplety piłkarskie, znaczniki boiskowe, ortaliony, siatki do piłek i wiele innych produktów. Jako główny przedstawiciel na Polskę – Rhinos Sports Bydgoszcz to jednak nie jedyny dystrybutor sprzętu piłkarskiego na terenie naszego kraju. Nasze produkty można znaleźć także w wielu hurtowniach sportowych czy salonach piłkarskich.. Wychodząc na przeciw naszym klientom umożliwiamy bezpośrednią współpracę z niemiecką firmą Rhinos Sports Hamburg, która zawsze odbywa się poprzez pośrednictwo głównego dystrybutora na Polskę, Rhinos Sports Bydgoszcz.

Priorytetem Rhinos Sports jest produkcja sprzętu przyjaznego dla samego sportowca, zapewniającego zarówno komfort gry, jak i bezpieczeństwo. Staranność wykonania, własny – oryginalny design, konkurencyjna cena, a przede wszystkim trwałość i komfort oferowanego asortymentu sprawiają, że firma Rhinos Sports znajduje się w czołówce producentów profesjonalnego sprzętu piłkarskiego.